پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


عکس های جدید از احسان علیخانی مجری خوش ذوق و توانمند تلویزیون + بیوگرافی

مدیر سایت
۰۷ خرداد ۱۳۹۱
4484 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

احسان علیخانی مجری جوان، مسلط، صمیمی و پرتحرک است که در چند سال اخیر توانسته اجراهایی به یادماندنی داشته باشد. او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد. دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته خودش بهترین دوستش است.

او در دفتر یکی از فیلمسازان به عنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس به تلویزیون وارد شد و به ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستند های کوتاه مشغول شد. اولین‌بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه‌ عسل» یک چهره شد. او در برنامه تحویل سال ۱۳۹۰ یک ماراتن اجرای ۱۱ ساعته داشت و توانست این اجرا را به تجربه‌ای متفاوت برای بینندگان تلویزیونی بدل کند.

احسان علیخانی در طول فعالیت خود اجراهایی مانند صبح آمد، باران به روایت دیگر، ماه عسل… ، کارگردانی کارهایی مانند محرمانه، آمد نوبهار، سامی یوسف… و تهیه کنندگی برنامه هایی مانند محرمانه، شیخ بهایی، نور بالا و ماه عسل را برعهده داشته است.

برنامه ماه عسل سال‌ها در ماه های رمضان با اجرای احسان علیخانی روی آنتن رفته و مخاطبان بسیاری را پای خود نشانده، اما سال ۱۳۸۹ بنابه دلایلی شبکه سه از حسن جوهرچی برای اجرای برنامه دعوت کرد و همین امر موجب شد ماه عسل بسیاری از مخاطبان خود را از دست بدهد. علیخانی نیز در مدتی که با شبکه سه همکاری نداشت در شبکه جهانی جام جم برنامه اجرا می‌کرد و با اجرای ویژه برنامه این شبکه در تحویل سال، توجه بسیاری از ایرانیان خارج از کشور را به این برنامه جلب کرد.


عکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافي
تصاویر جدید و ناز و زیبا از احسان علیخانی عکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافي عکس های جدید از احسان علیخانی ویژه خرداد ۹۱عکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافيعکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافيعکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافيعکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافيعکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافيعکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافي
تصویر احسان علیخانی و رضا صادقی
عکس هاي جديد از احسان علیخانی مجري خوش ذوق و توانمند تلويزيون + بيوگرافي


maryam در تیر ۱۳۹۱ گفته:

عکسا عالیه…………من که عاشق احسانم

maryam در تیر ۱۳۹۱ گفته:

وووووووووااااااای خیلی خیلی دوستش دارم…………خیلی ماهههههه……

نسترن در تیر ۱۳۹۱ گفته:

ووووواییییییییی احسان جونم جه خوشتیبه:) اووووووووووووووف عاشقتم میدونیییییییی؟؟!!!

فرزانه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سحر در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

احسان عاشقتم خیلی نازی مبارک صاحابت ایول دست ما ک به تو نمیرسه

ali در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

a love you

satanic در خرداد ۱۳۹۳ گفته:

وووووووووووووواااااااااااااااااااااییییییییییییییییی عاشقتم خیلی خووووووووووووووبی

نام شما:
ایمیل:
سایت: