پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


احمدی‌نژاد از آیت‌الله مهدوی‌کنی عیادت کرد

مدیر سایت
۱۸ خرداد ۱۳۹۳
847 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

احمدی‌نژاد از آیت‌الله مهدوی‌کنی عیادت کرد

اخبار سیاسی – احمدی‌نژاد از آیت‌الله مهدوی‌کنی عیادت کرد/ واکنش احمدی‌نژاد به رد تقاضای دیدارش با رئیس مجلس خبرگان

رییس جمهور سابق کشورمان با تمجید از خدمات  آیت‌الله مهدوی کنی  به نظام انقلاب اسلامی گفت: به همراه ملت شریف ایران دعا می‌کنیم تا خداوند بار دیگر آیت الله مهدوی کنی را به ملت ایران هدیه دهد.

ساعتی قبل محمود احمدی‌نژاد به همراه مرتضی تمدن استاندار سابق تهران و جمعی از مسوولین دولت نهم با حضور در بیمارستان بهمن از رییس مجلس خبرگان رهبری عیادت کردند.

محمود احمدی‌نژاد پس ازعیادت از آیت‌الله مهدوی کنی ایشان را از یاران خاص امام راحل معرفی کرد وگفت: آیت‌الله مهدوی کنی در دوران انقلاب و پس از انقلاب و در حال حاضر در خدمت مردم و انقلاب بوده و از ارزش‌های انقلاب، امام، رهبری و مردم دفاع کرده است.

رییس جمهوری سابق کشورمان آیت‌الله مهدوی کنی را فردی پاک، مجاهد به معنای واقعی و انقلابی معرفی کرد وافزود: آیت‌الله مهدوی کنی برای مردم ایران فردی شناخته شده است چرا که عمر خود را صرف خدمت به مردم کرده است.

وی اظهارکرد: با تمام وجود به همراه ملت شریف ایران سلامتی ایشان را از خداوند متعال می‌خواهیم و آرزو می‌کنیم این دلسوز و سرباز نظام بار دیگر به ملت شریف ایران بازگردد.

احمدی‌نژاد تصریح کرد: آیت‌الله مهدوی کنی در مواقع حساس همیشه لنگر نظام بوده و از آرمان‌های انقلاب و رهبری دفاع کرده است.

وی اظهارکرد: از دیگر ویژگی‌های این فرد مجاهد می‌توان به این ویژگی ممتاز اشاره کرد که از امام راحل خود را جدا نکرد و همیشه درخط امام بود و به صیانت ازدستاوردهای انقلاب و حقوق مردم پرداختند.

وی اضافه کرد: در مجموع این مجاهد فردی پاک و مومن و مجاهد واقعی به معنای کلمه است که امیدواریم با دعای خیر وتلاش خستگی‌ناپذیر تیم پزشکی ایشان بار دیگر این فرد خدمتگزار به دامن نظام بازگردد.

وی درپایان درپاسخ به سوال یکی ازخبرنگاران مبنی براینکه دلیل عدم پذیرش آیت‌الله مهدوی کنی از شما چه بوده است گفت: چه خبرهایی می‌سازید.

گفته می‌شود دو ماه گذشته رییس جمهوری پیشین کشورمان از آیت‌الله مهدوی کنی درخواست ملاقات کرده بود که با پاسخ منفی ایشان مواجه شده است.

اخبار سیاسی – ایرنا


کلمات کليدي:

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نام شما:
ایمیل:
سایت: