پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


اوباما:ایران این کشور خطرناک است

مدیر سایت
۲۱ خرداد ۱۳۹۳
1039 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

اوباما:ایران این کشور خطرناک است

 اخبار سیاست خارجی – هشدار تند به اوباما در مورد ایران: این کشور خطرناک است و ایران اتمی فاجعه ای برای ماست

رئیس کمیته امور خارجی در مجلس نمایندگان آمریکا در تازه‌ترین جلسه این کمیته چنین اظهار نظر کرد که مذاکره‌کنندگان غربی باید «تمایل ایران برای رو کردن تمام جزئیات برنامه تسلیحاتی سابق خود» را بسنجند.

به گزارش  تیک ، اد رویس، نماینده جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان آمریکا و رئیس کمیته امور خارجی این مجلس، جلسه صبح سه‌شنبه را با سخنانی تند و انتقادآمیز رو به دولت باراک اوباما آغاز کرد و این جلسه را «تازه‌ترین هشدار» علیه روند امور مربوط به ایران اتمی توصیف کرد.

موضوع این جلسه از کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا تمرکز بر تلاش ایران «برای دستیابی به توانایی ساخت سلاح اتمی» و «چگونگی متوقف ساختن آن» عنوان شده است.

اد رویس، نماینده جمهوری‌خواه، روز سه‌شنبه ضمن «خطرناک خواندن ایران» و اشاره به این که هنوز اختلافات اساسی میان طرفین مذاکره وجود دارد تاکید کرد که ایران اتمی «فاجعه‌ای» برای امنیت ملی آمریکا خواهد بود.

او گفت: «با توجه به سابقه ایران در فعالیت‌های پنهانی، زیر پا گذاشتن شفافیت و همکاری از سوی ایران باید عواقبی روشن [برای این کشور] داشته باشد، و فریب‌کاری اصلا تحمل نشود.»

به گفته رویس، یک راه برای سنجیدن میزان صداقت ایران در مذاکرات کنونی سنجش «تمایل ایران برای رو کردن تمام جزئیات برنامه تسلیحاتی سابق خود» توسط مذاکره‌کنندگان غربی است.
اخبار سیاست خارجی – تیک


هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نام شما:
ایمیل:
سایت: