پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


کوچک‌ترین وسیله نقلیه الکتریکی جهان ساخته شد

مدیر سایت
۲۱ خرداد ۱۳۹۳
1224 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

کوچک‌ترین وسیله نقلیه الکتریکی جهان ساخته شد

اخبار علمی – ساخت کوچک‌ترین وسیله نقلیه الکتریکی جهان

کوچک‌ترین وسیله نقلیه الکتریکی و تاشدنی جهان بزودی ارائه می‌شود.

طی سال‌های گذشته، طرح‌های اسکوتر الکتریکی متعددی عرضه شده‌اند که برجسته‌ترین آن‌ها تا می‌شوند تا برای حرکت شهری ابزاری ایده‌آل باشند. هم‌اکنون یک شرکت هلندی به نام Trikelet BV به دنبال افزودن یک سه‌چرخه به این فهرست است که فشرده‌ترین وسیله نقلیه الکتریکی و تاشدنی جهان به شمار می‌آید.

به گفته طراحان، نمونه‌های اولیه کنونی Trikelet از یک موتور ۵۰۰ تا ۷۰۰ واتی برای رسیدن به سرعت ۱۵ کیلومتر و سرعت بیشینه ۲۰ کیلومتر در ساعت استفاده می‌کنند. این ابزار برای طی هر ۷۰ کیلومتر و به شرط داشتن محموله کامل، یک کیلووات الکتریسیته مصرف می‌کند.

وزن اسکوتر جدید ۱۲ کیلوگرم گزارش شده و زمانی که باز می‌شود، فضای ۸۰۰*۲۹۰ میلی‌متری را اشغال می‌کند. اما نکته جالب، مکانیسم تاشونده هوشمند آن است زیرا با رسیدن به مقصد، کاربران این سه‌چرخه الکتریکی را به سادگی تا می‌کنند و می‌توانند مانند یک چمدان روی زمین بگذارند. می‌توان این اسکوتر را بدون نیاز به تمیزکردن چرخ‌های آن در چمدان جاسازی کرد.

سامانه ابداعی هنوز تحت توسعه بوده و شرکت سازنده به دنبال بودجه‌یابی بیشتر برای فرابردن آن از حد یک نمونه اولیه به یک محصول دارای گواهینامه است.

گفته می‌شود در صورت عرضه به بازار، بهای سامانه مزبور ۱۴۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار خواهد بود.
اخبار علمی – ایسنا


کلمات کليدي:

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نام شما:
ایمیل:
سایت: