پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


۱۱ ویژگی یاهو میل

مدیر سایت
۱۴ آذر ۱۳۹۳
500 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

امسال سال سختی برای یاهو بوده است، این سرویس بقدری دچار مشکل شد که مدیر عامل شرکت، ماریسا میر مجبور به عذر خواهی شد. یک ماه بعد، هکرها به کمپانی ضربه سنگینی زدند و آنرا مجبور کردند که رمز عبور بسیاری از کاربرانش را تغییر دهد. تبلیغ‌های آلوده به کاربرانش ضربه زده و این سرویس مجبور به از کار انداختن نسخه چینی یاهو میل شد.

اما با وجود تمام این اتفاقات بد، یاهو هنوز دومین مکان آنلاین است که روزانه ۲۱۷ میلیون بازدید کننده منحصر بفرد دارد. پس نشان می‌دهد که این سرویس هنوز هم کاربران بسیاری برای خودش دارد.

مقاله زیر هم برای همان دسته از کاربران است. زیرا قرار است با ۱۱ ویژگی برای استفاده بهتر از سرویس میل یاهو آشنا شوند.

۱٫ مود Boss را فعال کنید

11 ویژگی یاهو میل

روی مرورگر دسکتاپ، درقسمت پایینی صفحه، سمت چپ، یک آیکن کوچک نشسته که نشانش یک کوه درون جعبه است. برای فعال کردن این مود تنها کافیست نشانگر موس را روی آن ببرید (یا اینکه در صفحه دکمهEsc را یکبار بفشارید) و از این طریق مود رئیس (Boss) یاهو را فعال کنید.

این ویژگی دو چیز برای شما دارد: یک اینکه می‌توانید با فعال کردنش هر چیزی را که مشغول خواندنش هستید به یکباره پنهان کنید و اینکه از آن برای تغییر تم یاهو میل استفاده کنید.

۲٫ استفاه از تصویر برای پس زمینه

11 ویژگی یاهو میل

یاهو به کاربران امکان می‌دهد که برای سرویس میل خود عکس پس زمینه انتخاب کنند. البته فقط از همان عکسهایی که خود سرویس در اختیارشان می‌گذارد. بعلاوه یاهو امکان می‌دهد که عکس مورد نظر را در صفحاتی مثل ایجاد میل که نیاز به توجه بیشتر داردحذف کنید. از این عکسهای پس زمینه می‌توانید در اپلیکیشنهای iOS و اندروید نیز بهره ببرید.

۳٫ عدم نیاز به ذخیره سازی کانتکتها

11 ویژگی یاهو میل

در یاهو نیازی نیست که یک آدرس ایمیل را ذخیره کنید. تنها کافیست ابتدای نام‌های افراد را نوشته و با پیشنهاد یاهو آنها را یافته و انتخاب کنید.

۴٫ استایل مجله برای تبلت

11 ویژگی یاهو میل

روی تبلت، پایین صفحه یک آیکن با دو فلش می‌بینید که اغلب نشانگر تمام صفحه کردن است. این آیکن در یاهو میل صفحه را به شکل مجله در آورده و می‌توانید با سوئیپ کردن به چپ و راست، به خواندن دیگر ایمیلها بپردازید.

۵٫ Quick Actions برای اسمارتفونها

11 ویژگی یاهو میل

در اسمارتفون، برنامه یاهو میل، یک سری ابزار عملکرد سریع دارد که حسابی به کار می‌آیند. تنها کافیست روی پیام به چپ یا راست سوئیپ کنید تا به آپشنهایی برای تغییر ایمیل به خوانده نشده، انتقال آن به پوشه، علامت گذاری آن با برچسب مهم. انتقال آن به اسپم، یا پاک کردن آن دسترسی پیدا کنید.

۶٫ فوروارد کردن تمام ایمیلهای یاهو

11 ویژگی یاهو میل

یاهو میل دسترسی به POP و IMAP را با برنامه شخص ثالثی مثل Thunderbird ممکن می‌کند، اما اگر بخواهید تمام ایمیلهایی را که به یک حساب می‌آید به حساب دیگری فوروارد کنید چه؟ به تنظیمات بروید، روی Accounts کلیک کنید و Edit را انتخاب کنید. دکمه رادیویی Forward انتخاب کرده و ایمیلی را که می‌خواهید تمام پیام‌ها به آنجا بروند وارد کنید. به علاوه آپشنهایی برای ذخیره  و فوروارد هم دارید که از ایمیلهای فوروارد شده در یاهو میل نسخه‌ای نگه می‌دارد.

۷٫ ایجاد یک آدرس جدید

11 ویژگی یاهو میل

بیشتر از یک آدرس در یاهو می‌خواهید؟ به تنظیمات رفته و به بخش Accounts بروید و روی Manage extra email address را کلیک کنید و آنجا یک آدرس جدید برای خود بسازید.

۸٫ جستجو بر اساس فرستنده میل

11 ویژگی یاهو میل

زمانی که در صفحه پیام‌های دریافتی هستید، زمانی که موس را روی پیامی می‌برید یک علامت ذره بین ظاهر می‌شود، روی آن کلیک کنید و تمام پیام‌هایی که از آن فرستنده دریافت کرده‌اید خواهید دید.

۹٫ فرستادن اس ام اس با ایمیل یاهو

11 ویژگی یاهو میل

برای فرستادن پیام متنی به شماره خاصی باید روی صورتک خندان بالای صفحه کلیک کنید و شماره گیرنده را وارد نمایید.

۱۰٫ ایجاد یادداشت

11 ویژگی یاهو میل

این ویژگی فقط در برنامه مبتنی بر وب ویژه دسکتاپ قابل دسترس است. برای دسترسی به آن روی آیکن نوت بوک کلیک کنید و یادداشت‌های خود را بسازید.

۱۱٫ محافظت از ایمیل با ۲FA

11 ویژگی یاهو میل

2FA یا Two-Factor Authentication، امکان ایجاد دو رمز عبور برای دسترسی به سرویس ایمیل است. این ویژگی از امکان هک شدنتان می‌کاهد. در ضمن نه تنها از یاهو ایمیل بلکه از تمام سرویسهای یاهو نیز محافظت بیشتری می‌کند.


هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نام شما:
ایمیل:
سایت: