پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


هانیه توسط و مصطفی تاج زاده

مدیر سایت
۱۹ آذر ۱۳۹۳
410 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

مصطفی تاج زاده پس از چند روز مرخصی روز چهارشنبه به زندان بازگشت.

 

هانیه توسط و مصطفی تاج زاده

 

سید مصطفی تاج‌زاده، آذر ماه ۱۳۳۵ در تهران متولد شد. پدر و مادرش اصالتاً اهل هرند اصفهان بودند. پدرش بارفروش بود و در میدان تره‌بار تهران کار می‌کرد. خانواده او چه از سمت پدر و چه از سمت مادر همه به علمای معروف منتسب بودند. آیت‌ الله هرندی یکی از روسای حوزه علمیه قم دایی او بود.

مصطفی در سال ۵۴ دیپلم متوسطه خود را اخذ کرد و در امتحان اعزام به خارج از کشور قبول شد. وی با ورود به آمریکا ضمن تحصیل در رشته مهندسی مکانیک، فعالیت‌های خود را در مسیر مبارزات سیاسی علیه حکومت پهلوی از طریق انجمن اسلامی کالیفرنیا پی گرفت و به همراهی تعدادی دیگر گروه فلق را تشکیل دادند. بخش‌هایی از این گروه با راهنمایی شهید مرتضی مطهری در اردوگاه‌های گروه‌های فلسطینی در لبنان و سوریه تحت آموزش‌های چریکی قرار گرفتند.

تاج‌زاده ۸ مهر ۱۳۵۷، پس از دیداری با امام خمینی (ره) در پاریس، تحصیل را رها کرد و به ایران بازگشت. وی نماینده ویژه گروه فلق در کمیته ویژه استقبال از امام خمینی (ره) انتخاب شد. پس از انقلاب، گروه فلق با پیوستن به شش گروه دیگر سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی را ایجاد کردند.

تاج‌زاده پس از آن به مدیریت کل مطبوعات و نشریات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد. با آمدن سید محمد خاتمی به وزارت ارشاد، وی جای خود را به محسن آرمین داد و در سال‌های ۶۳ تا ۶۷ به عنوان معاون بین‌الملل خاتمی در وزارت ارشاد فعالیت کرد.

پس از استعفای خاتمی و با آمدن میرسلیم به وزارت ارشاد، تاج‌زاده هم به همراه خاتمی به کتابخانه ملی رفت. وی پس از مدتی به روزنامه همشهری رفت و تا انتخابات ریاست جمهوری ایران ۱۳۷۶، در این موسسه فرهنگی باقی ماند. وی پس از استعفا از وزارت ارشاد برای تحصیل در رشته علوم سیاسی وارد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران شد.

در کنکور سراسری کارشناسی ارشد سال ۷۱ حائز رتبه اول کشور شد و با سر رسیدن دوم خرداد فرصت آن را نیافت تا از پایان‌نامه‌اش برای اخذ دکترا دفاع کند. او از سال ۱۳۷۵ در ستاد انتخابات خاتمی فعالیت کرد و همزمان عضو تحریریه عصر ما، نشریه ارگان سازمان مجاهدین انقلاب، بود.

با پیروزی خاتمی، در کنار عبدالله نوری در وزارت کشور به عنوان معاون سیاسی مشغول شد و اولین انتخابات شوراهای شهر و روستا را برگزار نمود. همچنین با تشکیل جبهه مشارکت ایران اسلامی از ابتدا به عضویت دفتر سیاسی و شورای مرکزی حزب در آمد.

وی پس از استیضاح عبدالله نوری و تا آمدن عبدالواحد موسوی لاری، سرپرست وزارت کشور شد و با آمدن موسوی لاری مجدداً به معاونت سیاسی بازگشت. او که در کوران انتخابات مجلس ششم حاضر به تن دادن به خواسته‌های شورای نگهبان نشده بود با شکایت جنتی از کلیه مناصب دولتی عزل شد و با پایان مدت محکومیت مجدداً به عنوان مشاور سید محمد خاتمی به دولت بازگشت. لازم به ذکر است که او نیز همزمان به عنوان رئیس ستاد انتخابات کشور از جنتی به دلیل تخلف در انتخابات و تغیر در نتیجه آرا به قوه قضاییه شکایت کرد اما تا کنون به شکایتش رسیدگی نشده است.

همسر وی فخرالسادات محتشمی‌ پور، دختر عموی علی‌اکبر محتشمی پور (وزیر کشور سابق) و از اعضای شورای مرکزی جبهه مشارکت است.

منبع:  فرارو


هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نام شما:
ایمیل:
سایت: