پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


پیشنهاد یاهو به کاربرانش

مدیر سایت
۲۳ آذر ۱۳۹۳
1212 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

چندی پیش موزیلا و یاهو قراردادی ۵ ساله با یکدیگر بستند تا از این پس مرورگر پیش‌فرض موزیلا، یاهو باشد. تاکنون کاربران موزیلا برای جستجو‌های خود به وب‌سایت گوگل منتقل می‌شدند که از این پس یاهو میزبانی آن‌ها را بر عهده خواهد داشت.

پیشنهاد یاهو به کاربرانش

اگرچه فعلا این قرارداد عملی نشده است و کاربران موزیلا در حال حاضر به گوگل منتقل می‌شوند اما از ابتدا ماه دسامبر قرار داد اجرا خواهد شد. امروز نیز یاهو در وب‌سایت‌هایش (نظیر فلیکر و صفحه اصلی یاهو) اقدام به تشویق کاربران خود به استفاده از مرورگر موزیلا کرد که این پیشنهاد در قالب متنی در بالای این صفحات قرار داشت و تنها برای کاربران کروم و اینرنت اکسپلورر نمایش داده می‌شد. کاربر با کلیک کردن بر روی این پیام به صفحه موزیلا برای دانلود آخرین نسخه فایرفاکس منتقل می‌شود و می‌تواند آن را برای دستگاه خود به‌صورت رایگان دانلود کند.

پیشنهاد یاهو به کاربرانش

دو طرف قرارداد معتقد هستند که کاربرانشان از اول دسامبر می‌توانند از ویژگی‌های موتور جستجوی یاهو بهرمند شوند و تجربه جدیدی را درک نمایند.

از سال ۲۰۰۴ گوگل جستجو‌های کاربران موزیلا را انجام می‌داد که امسال دو شرکت تصمیم بر عدم ادامه همکاری گرفتند و یاهو گزینه انتخابی موزیلا شد. این همکاری می‌تواند برای هر دو طرف قرارداد مفید باشد و به آن‌ها کمک کند؛ زیرا هر دو شرکت به این کمک نیاز دارند. موزیلا در سال‌های گذشته تعدادی از کاربران خود را از دست داده و یاهو نیز بعد از سرویس‌های بینگ و موزیلا قرار دارد و این همکاری می تواند تاحدودی جایگاه طرفین قرارداد را ارتقا دهد.

منبع: شهر خبر


هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نام شما:
ایمیل:
سایت: