پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


جاسوس جدید امریکا در عمق ابها

مدیر سایت
۲۶ آذر ۱۳۹۳
402 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

جاسوس جدید امریکا در عمق ابها

تصویری از ماهی جاسوس نیروی دریایی امریکا.  نیروی دریایی آمریکا سال آتی میلادی یک ماهی جاسوس روباتیک را  وارد ناوگان خود می‌کند که ۴۵۰ کیلوگرم وزن و ۱.۵ متر طول دارد.

نیروی دریایی آمریکا در حال حاضر در حال تست این ماهی بیومتریک به نام «شناگر شبح» است و پیشتر نیز شرایطی را که این ماهی روباتیک بایستی با آنها مواجه شود مورد بررسی قرار داده که از جمله آنها می‌توان به عملکرد آن در میان امواج و شرایط نامساعد جوی اشاره کرد.

این ماهی روباتیک که توسط دفتر تحقیقات نیروی دریایی آمریکا ساخته شده، دارای یک دم متحرک است و از قابلیت مانور بالا و حرکت کردن در سرعت‌های متفاوت برخوردار است. این سازه روباتیک همانند یک ماهی رفتار می‌کند.

 

جاسوس جدید امریکا در عمق ابها

کاپیتان جری لادمن، یکی از مقام‌های این دفتر در نیروی دریایی آمریکا گفت: این تلاشی برای استفاده بهینه از سازه‌های روباتیک در ارتش است. ما کاری را انجام دادیم که طبیعت خیلی پیشتر آن را انجام داده است.

این سازه روباتیک از طریق یک ویدئوگیم کنترل می‌شود اما می‌توان به آن برنامه داد تا مسیری را طی کند و همچنین می‌توان بر روی آن دوربین و سایر تجهیزات نیروی دریایی را نصب کرد.

نیروی دریایی آمریکا امیدوار است که بتواند از این ماهی شبح به جای سایر وسایل زیردریایی استفاده کند. این ماهی روباتیک همچنین به صورت بالقوه قادر است تا از رادارهای صوتی بگریزد و وارد مناطق دشمن شود و از کشتی‌ها و بنادر آمریکا که در معرض خطر هستند، حفاظت کند.

از این ماهی همچنین می‌توان برای جست‌وجوی مین‌های زیرآبی یا پیدا کردن سوراخ و منفذ در کشتی‌ها استفاده کرد؛ چون در حال حاضر غواص‌ها این کار را انجام می‌دهند.

 

منبع: ایسنا

 


هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نام شما:
ایمیل:
سایت: