پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر

پکیج روابط جنسی بهتر ، زندگی پایدارتر


دستفروشی بازیگر سینما احمدرضا اسدی

مدیر سایت
۳۰ تیر ۱۳۹۴
3047 بازديد
چاپ این مطلب
ارسال به دوستان

دستفروشی بازیگر سینما احمدرضا اسدی

چه حسی پیدا می‌کنید اگه جلوی در سینما چند تا کتاب روی زمین چشم شما را بگیرند اما وقتی سرتون رو بالا بیارید تا از دستفروشی که صاحب اونهاست قیمت بپرسین، طرف به نظرتون خیلی آشنا بیاد. من شما را کجا دیدم؟ فامیلید؟ دوستید؟ هم کلاسی؟ یا …. ؟

وای خدای من ایشون بازیگر هستند.
آقای اسدی آیا این را توی ویکی‌پدیا شما هم نوشته‌اند که دستفروشی شغل دوم شماست؟ یا اینکه شغل دوم شما بازیگری است! اصلا شما ویکی پدیا دارید؟
می‌خواستم از احمدرضا اسدی بپرسم که چرا شما اینقدر کم کار هستید اما نگفته از سوال خودم پشیمان شدم.
حال داشتم می‌دیدم که ایشان همچین هم کم‌کار نیستن!
با احمدرضا اسدی گفتگو کردیم که در حال حاضر وضع خوبی ندارد و خودش دلایل شنیدنی و البته ناراحت کننده برای این مطلب بیان می‌کرد.
«گر بانک زنم کام و دهان می‌سوزد» «چه جای دهان جهان جمله جهان می‌سوزد»
هنرمان آلودست در واقع هنر نمایش و سینما آلوده شده آدمهایی در هنر حضور دارند که برای این دنیا نیستند اونهای که ماندند مثل من نان و ماست و شیوید می‌خورند.
وی ادامه داد: حالا من جلوی سینما نشستم کتابهای خودم را دستفروشی می‌کنم چرا که معتقدم هنرمندی که در بستر سیاست بخسبد بگذارید همانجا بماند، بیدار کردنش وبال ملت است.
این هنرمند پیشکسوت تصریح کرد: پول می‌دهند بازی می‌کنند چی کار کنم. ۶۲ سال سن دارم و ۴۰ ساله کتابدارم و ۴۴ سال بازیگر بودم و در ۴۸ سالگی با عشق به دانشگاه رفتم و پایان‌نامه کارشناسیم ۸۰۰ صفحه بود.
وی افزود: ما که نان و ماست و شیویدمان به راهه اما دلواپس اساتید هنر نمایش و سینما هستم.
اسدی از وضعیت بیمه‌اش گفت: بیمه ما بسیار آبکی است در این بیمه کفن داریم، من احمدرضا اسدی پسر خوانده وزارت ارشاد هستم پدر از فرزندش بی‌خبرند از من بی‌خبرند.
وی در پایان بیان کرد: با کتابهایم مانوسم. نان و ماست و شیوید به‌راهه. من را با قیل وقال کاری نیست.


کلمات کليدي:

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!

نام شما:
ایمیل:
سایت: